Asmeninės biografijos

Darius
Vidmantas
Vincas
Artūras
BIOGRAFIJA

Grupė iš Žemaitijos „ TEQUILA
Darius Augulis – vokalas, bosinė gitara, akustinė gitara
Vidmantas Lūža – gitara, akustinė gitara, pritariantis vokalas
Vincas Senkus – klavišiniai, saksofonas, pritariantis vokalas
Artūras Dargužis – mušamieji

Muzikos stilius: Pop / rock

Grupė TEQUILA susikūrė 2002 m. Pagrindinis įkūrėjas ir puoselėtojas Darius. Jis taipogi yra ir visų grupės TEQUILA dainų autorius. Šiais metais grupei sukanka penkiolika metų, kai grojame kartu ir visi nariai likę tie patys, tad tikrai turime sukaupę nemažą patirtį...
Grupė TEQUILA yra dalyvavusi folk muzikos projektuose, Darius talkino grupei TABASCO pristatant albumą „Vienintelis kelias“. Kartu su Vidmantu akomponavo Jūros šventės projekte "Banginių šou", dalyvavo Juodkrantėje vykstančiame festivalyje "Gintarinis kablys" ir t,t. Šiuo metu grupė TEQUILA yra išleidę debiutinį albumą pavadinimu Nr 1, beje sukūrė video klipą dainai "Stiliaga".

Dabar grupė aktyviai koncertuoja, taip pat paruošė dainas naujam albumui "Šypsenos", kurio oficialus pristatymas įvyko 2016m, Birželio 2d, kultūros sostinėje Telšiuose. Albumas išleistas itin nedideliu tiražu, todel jį paklausyti, įvertinti ar parsisiųsti galite skiltyje, Naujos dainos arba muzikiniame portale "Pakartot".

Visų TEQUILA narių gyvenimas, darbas ir laisvalaikis yra susiijęs su muzika. TEQUILA muzikantai yra iš skirtingų miestų: Vidmantas ir Vincas iš Plungės, o Darius ir Artūras iš Telšių. Trumpai tariant grupė iš Žemaitijos. Iki TEQUILA susikūrimo, grupės nariai grojo su kitais muzikantais ir grupėmis. Darius Augulis grojo su MERESSIN, POKERIS, AKIS ir TABASCO. Vidmantas Lūža grojo grupėse IMPERIJA, FRESKA, taip pat įrašė klasikinės gitaros CD „Gitara klasikoje“. Vincas Senkus grojo Panevėžio muzikiniame teatre, vėlesniame laikotarpyje su įvairiais muzikantais. Artūras Dargužis iki TEQUILA susikūrimo grojo grupėse MERESSIN ir AKIS.

Grupės repertuarą sudaro visiems gerai pažystami koveriai, žymūs populiarių grupių šlageriai, taip pat grupės TEQUILA sukurti autoriniai kūriniai.

Naujos dainos:
Mergina su gitara, Artistas, Žvaigždės kartais kalba, Žodžiai, Lyja lietus, Muzika, Mūsų dienos, Šypsenos, Uogos, taip pat yra įrašyta Lietuviška koverio versija, grupės „The Champs“ kūrinys „Tequila“. Visi šie kūriniai skamba radijo stotyse.

Grupė groja klubuose bei restoranuose tokiuose kaip: Brodvėjus, Prospekto pub, Artistai, Kurpiai, Šikšnosparnio lizdas, Juone pastuoge, Memelis, Skandalas, Grand club, Kupeta, Max, Bernelių užeiga, Trakų dvarkiemis, Fortas, Čilija, Combo, Arkos, L Klubas, Viva Vip ir kt. Grupė groja „tik gyvai“. Grupės atliekama muzika puikiai tinka tiek dideliuose masiniuose renginiuose tiek privačiuose vakarėliuose, įmonių šventėse, miesto šventėse, festivaliuose, verslo renginiuose, prezentacijose. Kadangi nuolat stengiamės atnaujinti programą, taip pat daug laiko ir dėmesio skiriame savo kūrybai, ieškojimams ir sprendimams. Bendradarbiaujame su renginių organizavimo firmomis. Programą galime atlikti iki 3 dalių po 45 min. ( Jeigu yra pageidavimas programą galime išplėsti ) Grupės privalumai: profesionalumas, patraukli kaina, puiki nuotaika ir geros emocijos !


P . S . Muzika - tartum plintantis virusas , kurį pasigavęs - nebeišgysi !!! .